Dve vodky
21.02.2013 15:13
Idem si tak s kamarátom do baru na poldeci, vypýtam dve vodky, čašníčka naliala a pozerám, naliala mi pod mierkou, reku jej vravím:
"Pani čašníčka, menej ste mi naliala.." ona len pohotovo odpovie:
"Nevadí, skôr vypijete.." ta nebudem sa hádať... vypili sme, zaplatil som a odchádzam, kde zrazu na mňa kričí:
"Heeeeej nejak málo ste mi zaplatili!" a ja jej na to:
"Nevadí, skorej spočítate.."